Alternas Çelik Kasa
 

ÜRÜNLER
 


ÇELİK KASA BİLGİLENDİRME
 
 Data Kasası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 

Ürünler | Para Kasası | Para Kasası K 1000
______________________________________________________________________
Para Kasası ESC 1000

K 1000 Yangına Dayanıklı Çelik Para Kasası

Data Kasası Sertifikalar
Fiyatı : 00.00 Euro
K 1000 Para Kasası
Dış Ölçüler
:
1000 x 620 x 550 mm
İç Ölçüler
:
860 x 480 x 370 mm
Ağırlık
:
625 kg
Hacim
:
152 lt
Kilitleme Mekanizması
:

Donanımlı bir U.L. Sertifikalı Lagard Marka elektronikşifreli Grup II anahtar kilitler kullanılmıştır.

Resmin Büyük Halini Görmek İçin Tıklayınız  
 

Yüksek Güvenlikli Para Kasaları

Yüksek Güvenlikli Para Kasaları zorlu test işlemleri boyunca uzmanlar tarafından kasaya , elektrikli testereler , karpit disk testereler , matkaplar ve benzeri aletlerle yapılan ciddi saldırılara karşı dayanıklılık standardını kanıtladı .Bu saldırılar karşısında herhangi bir başarısızlık yaşanmadan testleri başarıyla geçmiştir

Usta soyguncularca yapılan yoğun saldırılara dayanmasının yanında her bir Para kasası , kasa içindeki eşyaları yüksek ateşe karşı koruma sağlayarak 1 saatlik bir 1000 o C derece deki sicaklığa karşı tam koruma sağlamıştır.

Yüksek Güvenlikli Ev Para Kasası Özellikleri

15-20 cm lik toplam kalınlığına ve yüksek sıcaklıkla ateş ve hırsızlığa karşı dayanıklı eşsiz bir alaşım maddesiyle kaplanarak tek   bir yapı oluşturan çelik plakaların iç ve dış yüzeyinde  2-4 cm lik bir koruma bariyeriyle kaplıdır.
Koruma bariyeri günümüzde soyguncularca kullanılan en gelişmiş aletlerle yapılan en   yoğun saldırılara karşı dayanıklı çelik teller ve külçelerin özel bir alaşımını barındırır.Yüksek güvenlikli Para kasaları tüm kapıyı kaplayan büyük sert bir çelik plakaya sahiptir.

Gövde

Alternas Yüksek Güvenlikli Para kasası şekilli gövdesinde yüksek sıcaklıkta bir ateşe karşı dayanıklı çelik teller ve külçelerin alaşım maddesiyle kaplı 3-5”lik bir toplam koruyucu kalınlığı vardır.
Güçlü bir matkaba dayanıklı kapı iskeleti kapıyı korur ve kasa haznesini tehlikeli yan saldırılara karşı kilitler.

Özel iç bariyer sayesinde çelik kasa nıza hasar verici saldırılara karşı korur.

Kilitler

Kasa değiştirilebilir U.L. sertifikalı mekanik ve şifreli kilitleme mekanizmalıdır.

Kilitler matkap ve kesici aletlerle parçalanmaya karşı çelik dolu plakayla korunmaktadır.

Menteşeler

Dikey boy ayarlaması sunar ve basit kapı operasyonlarına dayanmayı sağlayan emprenye edilmiş bir yağdan faydalanır.

Opsiyonel Yardımcı Kilit

U.L.’nin listelediği yüksek güvenlikli yardımcı anahtar kilitleri tüm Yüksek Güvenlikli kasalarda bulunmaktadır.

2 anahtarla ve anahtar deliğini örten bir levhayla donatılmıştır.

Ayarlanabilir yüksek raflar.

Yangına Dayanıklılık

2 saatlik 350 derece F fabrika yangın ölçümü ile 1850 derece F’nin üzerindeki sıcaklıklara kadar test edilmiştir.

Kilit Mekanizması

Kasa 6 veya 10 adet , sert çelikten yapılmış 10-15 mm çapında krom kaplı kilitleme milleri ile donatılmıştır. Tüm kilit mekanizmasını koruyan şert çelik plaka tarafından korunmaktadır. Kapı açıldıktan sonra , kapatırken otomatik olarak kilitlenmektedir. (Kapı üzerine itilince kilitleme mekanizması otomatik olarak kilitlenir).

Kasalar kasanın gövdesindeki dikey ve yatay olarak tutulan kilitler üç yönlü bir aktif kilit mekanizmasıyla donatılmıştır.

Delici aletlere karşı koruyan özel cam tuzaklar bulunmaktadır.

Özel cam kilitleyici.

Mekanizma   

Para Kasalarında bağlı yardımcı anahtarlı kilit ateşli saldırılara karşı uzağa ve gelişigüzel yerleştirilen “çapraz kilitleme” veya tekrar kilitlemeli ve termal kablolu opsiyonel yüksek güvenlikli kırılmaz camlı bir yeniden kilitleme mekanizmasıdır.


Aletlerle , ateşle veya patlayıcılarla bir saldırı durumunda cam yüksek düzeydeki yeniden kilitleyiciyi aktivite ederek parçalanacaktır.

Camdan olan yeniden kilitleyiciyi kullanmak üst düzey güvenlik koruması sağlayarak toplam 6 değişik yeniden kilitleyiciye kadar alete kadar destek verebilir.

Mekanizma   

Mücevher Kasalarında bağlı yardımcı anahtarlı kilit ateşli saldırılara karşı uzağa ve gelişigüzel yerleştirilen “çapraz kilitleme” veya tekrar kilitlemeli ve termal kablolu opsiyonel yüksek güvenlikli kırılmaz camlı bir yeniden kilitleme mekanizmasıdır.
Aletlerle , ateşle veya patlayıcılarla bir saldırı durumunda cam yüksek düzeydeki yeniden kilitleyiciyi aktivite ederek parçalanacaktır.
Camdan olan yeniden kilitleyiciyi kullanmak üst düzey güvenlik koruması sağlayarak toplam 6 değişik yeniden kilitleyiciye kadar alete kadar destek verebilir.


Diğer Ürünlerimiz

  1. K 650 Para Kasası
  2. K 550 Para Kasası
  3. K 800 Para Kasası
  4. K 1200 Para Kasası
  5. K 1600 Para Kasası
  6. K 1800 Para Kasası
__________________________________________________________________________
Ürün Grubu            : Para Kasası
 
Etiketler : çelik kasa , ev kasa , çelik kasalar , çelik kasa fiyatları , ankara çelik kasa , data kasa , data kasası , para kasası , para kasa , şifreli çelik kasa ,ev kasası , Şifreli Para Kasası , Para Kasası , para kasaları , mücevher kasası , ofis kasası , sertifikalı çelik kasa , ofis kasaları , şifreli çelik kasa , yangına dayanıklı çelik kasa , çelik kasa , yanmaz çelik kasa , yanmaz kasa , para kasası para kasalar
 
Çelik Kasa Sertifikalar
Türkçe |English Sitemap | Sertifikalar | Haberler