Alternas Çelik Kasa
 

ÜRÜNLER
 


ÇELİK KASA BİLGİLENDİRME
 
 Data Kasası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 

Ürünler | Para Kasası | Para Kasası K 1200
______________________________________________________________________

Para Kasası ESC 1200

Resmin Büyük Halini Görmek İçin Tıklayınız


Yangına Dayanıklı Çelik Para Kasası K 1200

Data Kasası Sertifikalar
Fiyatı : 00.00 Euro
K 1200 Çelik Para Kasası
     
Dış Ölçüler
: 1210 x 620 x 550 mm
İç Ölçüler
: 990 x 480 x 370 mm
Ağırlık
: 630 kg
Hacim
: 175 lt
Kilitleme Mekanizması
:

Donanımlı bir U.L. Sertifikalı Lagard Marka elektronikşifreli Grup II anahtar kilitler kullanılmıştır.

 

Yüksek Güvenlikli Ofis Para Kasaları

Yüksek Güvenlikli Para Kasaları zorlu test işlemleri boyunca uzmanlar tarafından çelik kasaya , elektrikli testereler , karpit disk testereler , matkaplar ve benzeri aletlerle yapılan ciddi saldırılara karşı dayanıklılık standardını kanıtladı .Bu saldırılar karşısında herhangi bir başarısızlık yaşanmadan testleri başarıyla geçmiştir

Usta soyguncularca yapılan yoğun saldırılara dayanmasının yanında her bir Para kasası , kasa içindeki eşyaları yüksek ateşe karşı koruma sağlayarak 1 saatlik bir 1000 o C derece deki sicaklığa karşı tam koruma sağlamıştır.

Yüksek Güvenlikli Ofis Para Kasası Kapı Özellikleri

15-20 cm lik toplam kalınlığına ve yüksek sıcaklıkla ateş ve hırsızlığa karşı dayanıklı eşsiz bir alaşım maddesiyle kaplanarak tek   bir yapı oluşturan çelik plakaların iç ve dış yüzeyinde  2-4 cm lik bir koruma bariyeriyle kaplıdır.
Koruma bariyeri günümüzde soyguncularca kullanılan en gelişmiş aletlerle yapılan en   yoğun saldırılara karşı dayanıklı çelik teller ve külçelerin özel bir alaşımını barındırır.
Yüksek güvenlikli Para kasaları tüm kapıyı kaplayan büyük sert bir çelik plakaya sahiptir.

Gövde

Alternas Yüksek Güvenlikli Para kasası şekilli gövdesinde yüksek sıcaklıkta bir ateşe karşı dayanıklı çelik teller ve külçelerin alaşım maddesiyle kaplı 3-5”lik bir toplam koruyucu kalınlığı vardır.
Güçlü bir matkaba dayanıklı kapı iskeleti kapıyı korur ve çelik kasa haznesini tehlikeli yan saldırılara karşı kilitler.
Özel iç bariyer hasar verici saldırılara karşı korur.

Kilitler

Donanımlı bir U.L. Sertifikalı Lagard Marka elektronikşifreli Grup II anahtar kilitler kullanılmıştır.Kilit sert plakayı paramparça eden bir matkapla ve aletlerle dolu iki ek kaynak tarafından korunuyor.

Menteşeler

Dikey boy ayarlaması sunar ve basit kapı operasyonlarına dayanmayı sağlayan emprenye edilmiş bir yağdan faydalanır.

Opsiyonel Yardımcı Kilit

U.L.’nin listelediği yüksek güvenlikli yardımcı anahtar kilitleri tüm Yüksek Güvenlikli kasalarda bulunmamaktadır. 2 anahtarla ve anahtar deliğini örten bir levhayla donatılmıştır.
 
Ayarlanabilir yüksek raflar.

Yangına Dayanıklılık

2 saatlik 350 derece F fabrika yangın ölçümü ile 1850 derece F’nin üzerindeki sıcaklıklara kadar test edilmiştir.

Kilit Mekanizması

6 ila 10 arası 10-15 cm çapında krom kaplı sert çelikten oluşan büyük kilitlerle donatılmıştır. Tüm kilit mekanizması kilit kastanyet sistemini çalıştıran bir kaynak tarafından korunuyor. Kapı açıldığında ve otomatik olarak tutulup kapandığında kilitler geri çekilmiş pozisyonda kalır.
Üç yönlü kilit seçeneği 
Kasalar kasanın gövdesindeki dikey ve yatay olarak tutulan kilitler üç yönlü bir aktif kilit mekanizmasıyla donatılmıştır.
Delici saldırılara karşı koruyan yeniden kilitleyici alet
Opsiyonel cam kilitleyici

Mekanizma   

Mücevher Kasalarında bağlı yardımcı anahtarlı kilit ateşli saldırılara karşı uzağa ve gelişigüzel yerleştirilen “çapraz kilitleme” veya tekrar kilitlemeli ve termal kablolu opsiyonel yüksek güvenlikli kırılmaz camlı bir yeniden kilitleme mekanizmasıdır.
Aletlerle , ateşle veya patlayıcılarla bir saldırı durumunda cam yüksek düzeydeki yeniden kilitleyiciyi aktivite ederek parçalanacaktır.
Camdan olan yeniden kilitleyiciyi kullanmak üst düzey güvenlik koruması sağlayarak toplam 6 değişik yeniden kilitleyiciye kadar alete kadar destek verebilir.Diğer Ürünlerimiz

  1. Ofis Para Kasası K 800
  2. Ofis Para Kasası K 1000
  3. Ofis Para Kasası K 1200
  4. Ofis Para Kasası K 1600
  5. Ofis Para Kasası K 1800
  6. Ofis Kasası ES 100
__________________________________________________________________________
Ürün Grubu            : Ofis Kasası
 
Etiketler: çelik kasa , ev kasa , çelik kasalar , çelik kasa fiyatları , ankara çelik kasa , data kasa , data kasası , para kasası , para kasa , şifreli çelik kasa ,ev kasası , Şifreli Para Kasası , Para Kasası , para kasaları , ofis kasası , sertifikalı çelik kasa , ev kasası , şifreli çelik kasa , yangına dayanıklı çelik kasa , elektonik şifre , çelik kasa
 
Çelik Kasa Sertifikalar
Türkçe |English Sitemap | Sertifikalar | Haberler