Alternas Çelik Kasa
 

ÜRÜNLER
 


ÇELİK KASA BİLGİLENDİRME
 
 Data Kasası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 

Ürünler | Para Kasası | Çelik Para Kasası K 550
__________________________________________________________________________
Çelik Para Kasası ESC 550

Para Kasası K 550

Data Kasası Sertifikalar
Fiyatı : 00.00 Euro

 

Resmin Büyük Halini Görmek İçin Tıklayınız.  
Çelik Para Kasası K 550
     
Dış Ölçüler : 550 x 450 x 450 mm
     
İç Ölçüler : 430 x 350 x 310
     
Ağırlık : 190 kg
     
Hacim : 46,6 lt
     
Kilitleme : Donanımlı bir U.L. değiştirilebilir şifreli Grup II anahtar kilitler kullanılmıştır.

 

Ev Tipi Para Kasaları


Yüksek Güvenlikli ve tipi Para Kasaları zorlu test işlemleri boyunca uzmanlar tarafından kasaya, kaynak, karpit disk testereler, matkaplar ve benzeri aletlerle yapılan ciddi saldırılara karşı dayanıklılık standardını belirlenmiştir. Bu saldırılar karşısında herhangi bir başarısızlık yaşanmadan testleri başarıyla geçmiştir.Bu model kasa daha çok ev için kullanılmaktadır. Boyutunun ufak olması ev için en çok tercih edilen modellerdendir.

Usta soyguncularca yapılan yoğun saldırılara dayanmasının yanında her bir kasa, içindeki eşyaları yüksek derecedeki yangınlara karşı koruma sağlayarak 1 saatlik bir 1000 o C derece deki sıcaklığa karşı tam koruma sağlamıştır.


Gövde


Alternas Yüksek Güvenlikli Para kasası dayanıklı gövdesinde yüksek sıcaklıkta bir ateşe karşı dayanıklı çelik teller ve külçelerin alaşım maddesiyle kaplı 3-5”lik bir toplam koruyucu kalınlığı vardır.
Güçlü bir matkaba dayanıklı kapı iskeleti kapıyı korur.


Kilitler


Donanımlı bir (U.L.) değiştirilebilir elektronik şifreli kilitleri standart olarak sunulmaktadır. Kilitler sert plakaları paramparça eden bir matkapla ve aletlerle karşı, dolu iki ek çelik plaka tarafından korunuyor.
U.L.’nin listelediği yüksek güvenlikli yardımcı anahtar kilitleri tüm Yüksek Güvenlikli kasalarda bulunmamaktadır. 2 anahtarla ve anahtar deliğini örten bir levhayla donatılmıştır.


Yangına Dayanıklılık


 2 saatlik 950 derece C fabrika yangın ölçümü ile kasaların iç sıcaklığı 150 dereceye kadar test edilmiştir.


Kilit Mekanizması


6 ila 10 arası 10-15 cm çapında krom kaplı sert çelikten oluşan büyük kilitlerle donatılmıştır. Tüm kilit mekanizması kilit kastanyet sistemini çalıştıran bir çelik plaka tarafından korunuyor. Kapı açıldığında ve otomatik olarak tutulup kapandığında kilitler geri çekilmiş pozisyonda kalır.
Kasalar kasanın gövdesindeki dikey ve yatay olarak tutulan kilitler üç yönlü bir aktif kilit mekanizmasıyla donatılmıştır.
Delici saldırılara karşı koruyan yeniden tam kilitleme sağlayan mekanizma ile korunmuştur.
Opsiyonel cam kilitleyici Diğer Ürünlerimiz
  1. K 650 Para Kasası
  2. K 800 Para Kasası
  3. K 1000 Para Kasası
  4. K 1200 Para Kasası
  5. K 1600 Para Kasası
  6. K 1800 Para Kasası
__________________________________________________________________________
Ürün Grubu            : Para Kasası
 
Etiketler : çelik kasa , ev kasa , çelik kasalar , çelik kasa fiyatları , ankara çelik kasa , data kasa , data kasası , para kasası , para kasa , şifreli çelik kasa ,ev kasası , Şifreli Para Kasası , Para Kasası , para kasaları , mücevher kasası , ofis kasası , sertifikalı çelik kasa , ev kasaları , şifreli çelik kasa , yangına dayanıklı çelik kasa , çelik kasa
 
Çelik Kasa Sertifikalar
Türkçe |English Sitemap | Sertifikalar | Haberler