Alternas Çelik Kasa
 

ÜRÜNLER


ÇELİK KASA BİLGİLENDİRME
 Data Kasası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 

Ürünler | Para Kasaları | Para Kasası K 650
______________________________________________________________________
Yangına Dayanıklı Çelik Para  Kasası

Yangına Dayanıklı Çelik Para Kasası K 650

Data Kasası Sertifikalar
Fiyatı : 00.00 Euro
K 650 Para Kasası
Dış Ölçüler : 600 x 500 x 450 mm
İç Ölçüler : 470 x 430 x 320 mm
Ağırlık : 275 kg
Hacim : 51,5
Kilitleme : Donanımlı bir U.L. Sertifikalı LA GARD Marka Elektronik şifreli + Mekanik Anahtar.
Resmin Büyük Halin Görmek İçin Tıklayınız  
 

_______________________________________________________________________________

Yüksek Güvenlikli Para Kasaları

Yüksek Güvenlikli Para Kasaları zorlu test işlemleri boyunca uzmanlar tarafından kasaya, elektrikli testereler, karpit disk testereler, matkaplar ve benzeri aletlerle yapılan ciddi saldırılara karşı dayanıklılık standardını kanıtladı. Bu saldırılar karşısında herhangi bir başarısızlık yaşanmadan testleri başarıyla geçmiştir

Usta soyguncularca yapılan yoğun saldırılara dayanmasının yanında her bir kasa, içindeki eşyaları yüksek derecedeki yangınlara karşı koruma sağlayarak 1 saatlik bir 1000 o C derece deki sıcaklığa karşı tam koruma sağlamıştır.

Kapı Özellikleri

15-20 cm lik toplam kalınlığına ve yüksek sıcaklıkla ateş ve hırsızlığa karşı dayanıklı eşsiz bir alaşım maddesiyle kaplanarak tek   bir yapı oluşturan çelik plakaların iç ve dış yüzeyinde  2-4 cm lik bir koruma bariyeriyle kaplıdır.
Koruma bariyeri günümüzde soyguncularca kullanılan en gelişmiş aletlerle yapılan en   yoğun saldırılara karşı dayanıklı çelik teller ve külçelerin özel bir alaşımını barındırır.

Gövde

Alternas Yüksek Güvenlikli Para kasası dayanıklı gövdesinde yüksek sıcaklıkta bir ateşe karşı dayanıklı çelik teller ve külçelerin alaşım maddesiyle kaplı 3-5”lik bir toplam koruyucu kalınlığı vardır.
Güçlü bir matkaba dayanıklı kapı iskeleti kapıyı korur.

Kilitler

Donanımlı bir (U.L.) La Gard USA. değiştirilebilir elektronik şifreli kilitleri standart olarak sunulmaktadır. Kilitler sert plakaları paramparça eden bir matkapla ve aletlerle karşı, dolu iki ek çelik plaka tarafından korunuyor.
U.L.’nin listelediği yüksek güvenlikli yardımcı anahtar kilitleri tüm Yüksek Güvenlikli kasalarda bulunmamaktadır. 2 anahtarla ve anahtar deliğini örten bir levhayla donatılmıştır.

Yangına Dayanıklılık

 2 saatlik 950 derece C fabrika yangın ölçümü ile kasaların iç sıcaklığı 150 dereceye geçmez

Opsiyonel Yardımcı Kilit

U.L.’nin listelediği yüksek güvenlikli yardımcı anahtar kilitleri tüm Yüksek Güvenlikli kasalarda bulunmamaktadır. 2 anahtarla ve anahtar deliğini örten bir levhayla donatılmıştır.
Ayarlanabilir yüksek raflar.

Yangına Dayanıklılık

2 saatlik 350 derece F fabrika yangın ölçümü ile 1850 derece F’nin üzerindeki sıcaklıklara kadar test edilmiştir.

Kilit Mekanizması

6 ila 10 arası 10-15 cm çapında krom kaplı sert çelikten oluşan büyük kilitlerle donatılmıştır. Tüm kilit mekanizması kilit kastanyet sistemini çalıştıran bir çelik plaka tarafından korunuyor. Kapı açıldığında ve otomatik olarak tutulup kapandığında kilitler geri çekilmiş pozisyonda kalır.
Kasalar kasanın gövdesindeki dikey ve yatay olarak tutulan kilitler üç yönlü bir aktif kilit mekanizmasıyla donatılmıştır.
Delici saldırılara karşı koruyan yeniden tam kilitleme sağlayan mekanizma ile korunumuştur.
Opsiyonel cam kilitleyici

 Diğer Ürünlerimiz
_______________________________________________________________

  1. K 650 Para Kasası
  2. K 800 Para Kasası
  3. K 1000 Para Kasası
  4. K 1200 Para Kasası
  5. K 1600 Para Kasası
  6. K 1800 Para Kasası
__________________________________________________________________________
Ürün Grubu            : Para Kasası , Ofis Kasası
 
Etiketler : çelik kasa, ev kasa, çelik kasalar , çelik kasa fiyatları, ankara çelik kasa, data kasa, data kasası, para kasası, para kasa, şifreli çelik kasa, ev kasası, Şifreli Para Kasası, Para Kasası, para kasaları, mücevher kasası, ofis kasası, sertifikalı çelik kasa, ev kasaları, şifreli çelik kasa, yangına dayanıklı çelik kasa, yanmaz çelik kasa , yanmaz kasa, para kasaları, evrak kasaları, şifreli çelik kasa, ofis tipi çelik kasa, ev tipi çelik kasa
 
Çelik Kasa Sertifikalar
Türkçe |English Sitemap | Sertifikalar | Haberler