Alternas Çelik Kasa
 

ÜRÜNLER
 


ÇELİK KASA BİLGİLENDİRME
 
 Data Kasası Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Ev Kasası

Yanmaz Ev Kasası

Yüksek güvenlikli Para Kasası tüm dünyada en çok tercih edilen ve en çok tercih edilen  güvenilir çelik kasadır. Bu tür çelik kasa lar hem yangına hem de hırsızlığa karşı tam koruma sağlayan kasa lardır . Avrupa'da , Para Kasası hırsızlıkları dayanıklığını belirleyen standart EN 1143 standardıdır ve kendi için de güvenlik sınıflarına ayrılmıştır. (Grade 1- Grade 6 arası. ) Avrupa Birliği ülkelerinde sigorta şirketleri çelik kasa sigortası yaparken , bu sertifikalara sahip kasaları , ait oldukları güvenlik sınıfına göre belirlenmiş limitlerle sigortalarlar. Yanmaz Ev kasası seçimi yaparken , ihtiyacımızı ve güvenlik risklerimizi karşılayıp karşılamadığını bilmenin en kesin yolu , uluslararası standartlara göre test lerden geçmiş sertifikalı bir kasa satın almak , en kesin ve güvenli çözümdür.

Para Kasaları hırsızlığa ve yangına dayanklı , Güvenlik derecesi ve risk parametleri uluslararası standartlara göre belirlenmiş sertifikalı çelik kasalar , sizlere tam güvenlik sağlar. Bu tür Para Kasaları aşağıdaki özelliklere sahip olmalıdır.


Yanmaz Ev kasası Güvenlik Sertifikaları

Para Kasası Avrupa Birliği standardı EN 1143-1 e göre , ECB.S ( European Certification Board.Security) , LPCB ( Loss Prevention Certification Board of UK) , Vds of Germany , CNNP of France tarafından test edilmiş ve EN 1143-1 Grade 1 sertifikası almıştır. Bu standart , Avrupa sigorta şirketleri tarafından 350 , 000 Sterlin değerinde mücevherin kasa içinde sigortalanabileceği anlamına gelir. Güvenlik dereceleri küçüldükçe bu rakamlar düşer ,

NT Fire 017 60 paper sertifikasına sahiptir ve 1090 C derece yangına karşı 60 dakika yangın güvenliği vardır.

EN 1143-1 standardını sağlayan çift yönlü anahtarlı tek kilitli mekanizmaya ve elektronik şifreye sahiptir.

Darbelere karşı tam güvenlik sağlayan çelik kasa güçlü iç ve dış çelik gövdenin içinde güçlendirilmiş özel eklemsiz yekpare çelik bariyerler kullanılmıştır. Kapakta da aynı özel bariyer metaryaller ile birlikte kilit bölgeleri ekstra özel katmanlarla korunmaktadır.

Ürün Grubu            :Ev Kasası
Anahtar kelimeler :ÇELİK KASA, Şifreli Para Kasası , Para Kasası , para kasaları , mücevher kasası , ofis kasası , sertifikalı çelik kasa , ev kasası , şifreli çelik kasalar , yangına dayanıklı kasa , çelik kasa , elektronik şifreli kilit , şifreli yangın kasası , yanmaz çelik kasa ,
Türkçe |English Sitemap | Sertifikalar | Haberler