Alternas Çelik Kasa
 

ÜRÜNLER


ÇELİK KASA BİLGİLENDİRME
 Data Kasası Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Ürünler |

Yüksek Güvenlikli Çelik Kasalar

| SBE-03E Yüksek Güvenlikli Çelik Kasa
 
__________________________________________________________________________
SBE-03E Yüksek Güvenlikli Çelik Kasa  
Yüksek Güvenlikli Sertifikalı Çelik Kasa
Yüksek Güvenlikli Çelik Kasa SBE-03E
     
Dış Ölçüler : 845 x 508 x 582 mm
İç Ölçüler : 700 x 363 x 385 mm
Ağırlık : 400 kg
Hacim : 97 lt
Cekmeçe / Raf : 0/2
Kilitleme Mekanizması :

Elektronik Şifreli (La Gard )Kilit Sistemi + Mekanik Anahtar

Data Kasası Sertifikalar
Fiyatı : 00.00 Euro

 

Resmin Büyük Halini Görmek İçin Tıklayınız.  

_______________________________________________________________________

Yüksek Güvenlikli Sertifikalı Çelik Kasa Teknik Özellikleri

Yüksek güvenlikli Para kasası tüm dünyada en çok tercih edilen güvenilir ofis çelik kasası dır. Bu tür kasalar hem yangına hem de hırsızlığa karşı tam koruma sağlayan çelik kasa lardır. Avrupa'da, Para kasası hırsızlıkları dayanıklılığını belirleyen standart EN 1143 standardıdır ve kendi içinde güvenlik sınıflarına ayrılmıştır (Grade 1- Grade 6).

Avrupa Birliği ülkelerinde sigorta şirketleri çelik kasa sigortası yaparken, bu sertifikalara sahip kasaları, ait oldukları güvenlik sınıfına göre belirlenmiş limitlerle sigortalarlar. Para kasası seçimi yaparken, ihtiyacımızı ve güvenlik risklerimizi karşılayıp karşılamadığını bilmenin en kesin ve güvenli yolu, uluslararası standartlara göre testlerden geçmiş sertifikalı bir kasa satın almaktır.

Para kasaları hırsızlığa ve yangına dayanıklı, güvenlik derecesi ve risk parametreleri uluslararası standartlara göre belirlenmiş, tam güvenlik sağlayan, sertifikalı çelik kasalardır. Bu tür Para kasaları aşağıdaki özelliklere sahip olmalıdır.

Kullanım alanları genelde Ofisler, fabrikalar, evler villalar, yüksek katlı plazalar , Genelde içlerinde çok yüksek önem taşıyan hisse senedi , nakit para , mücevher, değerli talılar, kuyumcular ( altın ,elmas vs. ) sözleşmeler, klasör..

Güvenlik Sertifikaları

Para kasası Avrupa Birliği standardı EN 1143-1’e göre , ECB.S ( European Certification Board.Security), LPCB ( Loss Prevention Certification Board of UK), Vds of Germany, CNNP of France tarafından test edilmiş ve EN 1143-1 Grade 1 sertifikası almıştır. Bu standart, Avrupa sigorta şirketleri tarafından 350.000 Sterlin değerinde mücevherin kasa içinde sigortalanabileceği anlamına gelir. Güvenlik dereceleri küçüldükçe bu rakamlar düşer.

NT Fire 017 60 paper sertifikasına sahiptir ve 1090 C derece yangına karşı 60 dakika yangın güvenliği vardır.

EN 1143-1 standardını sağlayan çift yönlü anahtarlı, tek kilitli mekanizmaya ve elektronik şifreye sahiptir.

Darbelere karşı tam güvenlik sağlayan çelik kasada güçlü iç ve dış çelik gövdenin içinde güçlendirilmiş özel eklemsiz yekpare çelik bariyerler kullanılmıştır. Kapakta da aynı özel bariyer materyaller bulunmakta ve kilit bölgeleri ekstra özel katmanlarla korunmaktadır.

Riskin yüksek olduğu yerlerde alttan montajıda yapılabilmektedir.

Ayrıca bu kasaların özellikle dışarıdan matkap, kaynak ve buna benzer saldırılara karsı kasanın içerisini kaplayan cam tuzaklar vardır. Herhangi bir saldıraya karşı cam kırılır ve kasa bir daha kesinlikle açılamaz .(Kasa sahibi haricinde) . Bu özellik diğer kasalarda yoktur. Hıırsızlıklardan en iyi korunma yöntemi ...


Kilit Seçenekleri

C-S& G grubu II Kombo
Lagard E temel kilidi
Manuel Anahtarlı kilit

Sertifikalar

NT fire 017-60
VDS EN 1143-1 Grade I

 Diğer Ürünlerimiz

1. Yüksek Güvenlikli Çelik Kasa SBE- 02E
2. Yüksek Güvenlikli Çelik Kasa SBE - 03E
3. Yüksek Güvenlikli Çelik Kasa SBE- 04E
4. Yüksek Güvenlikli Çelik Kasa SBE- 05E
5.

Yüksek Güvenlikli Çelik Kasa SBE- 06E

__________________________________________________________________________
Ürün Grubu            : Yüksek Güvenlikli Sertifikalı Çelik Kasa
 
Etiketler: Şifreli Çelik Kasa , Elektronik şifreli çelik kasa , para kasası , ofis kasası , yangına dayanıklı çelik kasa , çelik kasa , veri saklama kasası , yanmaz kasa , yanmaz data kasa , data saklama , yangına dayanıklı data kasaları , data kasası , yangın kasaları, Ofis kasası, Yangın Kasası, ev kasa, şifreli kasa, evrak kasaları, para kasaları, ofis tipi çelik kasa
 
Çelik Kasa Sertifikalar
Türkçe |English Sitemap | Sertifikalar | Haberler